Przemysław Bąk {IT Solutions}
dla Ciebie i Twojego biznesu

Technologie - co wykorzystujemy

ASP.NET Core

Pracujemy z ASP.NET Core. Jest to darmowy framework o otwartym kodzie źródłowym i następczyni ASP.NET, opracowana przez firmę Microsoft. Jest to modułowa struktura, która działa zarówno na pełnym .NET Framework, w systemie Windows, jak i na wieloplatformowym .NET Core. Idealne rozwiązanie zarówno dla korporacji jak i małego biznesu.

Angular

Możemy stworzyć SPA przy wykorzystaniu frameworku Angular. Pozwala on na przyjemniejsze korzystanie ze strony. Angular to oparty na języku TypeScript framework typu open source rozwijana przez zespół Angular w Google oraz społeczność osób i korporacji. Angular jest całkowicie przepisany przez ten sam zespół, który zbudował AngularJS.

WPF

Windows Presentation Foundation służy nam do tworzenia aplikacji desktopowych oraz klientów Web API. Jest to darmowy podsystem graficzny typu open source, pierwotnie opracowany przez firmę Microsoft do renderowania interfejsów użytkownika w aplikacjach opartych na systemie Windows.

MSSQL

W naszyh projektach korzystamy z Microsoft SQL Server. Jest to niezawodny system zarządzania relacyjnymi bazami danych opracowany przez firmę Microsoft. Jako serwer bazy danych jest to oprogramowanie, którego podstawową funkcją jest przechowywanie i pobieranie danych zgodnie z wymaganiami innych aplikacji, które mogą działać na tym samym komputerze lub na innym komputerze w sieci.