Przemysław Bąk {IT Solutions}
dla Ciebie i Twojego biznesu

Usługi - czym się zajmujemy

Strony dla biznesu

Jeśli szukasz kogoś kto wykona Ci internetową stonę wizytówkę, lub aplikację webową, która będzie wyglądać dobrze także na urządzeniach mobilnych, dedykowaną specjalnie dla Twojego biznesu i wykonaną według Twoich wymagań, możemy Ci ją zaprojektować, stworzyć od podstaw, lub rozwinąć istniejące rozwiązanie z którego korzystasz.

Aplikacje backendowe

Jeśli potrzebujesz oprogramowania które usprawni Twoją codzienną pracę, lub pracę Twojej firmy? A może chcesz ulepszyć albo rozwinąć obecne systemy? Jesteśmy w stanie Ci dostarczyć aplikacje backendowe którę będą spełniać Twoje wymagania.

Aplikacje webowe

Aplikacja internetowa Jest to aplikacja działająca na serwerze sieciowym, w przeciwieństwie do programów komputerowych uruchamianych lokalnie w systemie operacyjnym (OS) urządzenia. Użytkownik uzyskuje dostęp do aplikacji internetowych za pośrednictwem przeglądarki internetowej z aktywnym połączeniem sieciowym. Jesteśmy gotowi do tworzenia i utrzymywania różnego rodzaju responsywnych aplikacji internetowych, które przygotowane do wyświetlenia w przeglądarkach urządzeń mobilnych.

RESTful Web Apis

Na życzenie tworzymy RESTful Web API. Restful Web Services to uproszczona, łatwa w utrzymaniu i skalowalna usługa oparta na architekturze REST. Restful Web Service, udostępniaj interfejs API z aplikacji w bezpieczny, jednolity, bezstanowy sposób wywołującej aplikacji klienckiej.

Aplikacje okienkowe dla Windows

Desktopowa aplikacja okienkowa jest to program, który można uruchomić na komputerze w celu wykonania określonego zadania przez użytkownika końcowego. Jesteśmy w stanie zaprojektować i dostarczyć Ci taką plaikację stworzoną wedługo Twoich wytycznych oraz wymagań.

Aplikacje konsolowe

Czasami klient potrzebuje prostej aplikacji bez wyszukanego interfejsu użytkownika, kóre będzie wykonywało obliczenia lub operacje na plikach. Do tego celu spisują się świenie aplikacje konsolowe uruchamiane na lokalnych maszynach z prostym i wygodnym starowaniem. Jesteśmy w stanie wykonać Ci taką na zlecenie.

Projektowanie interfejsów użytkownika

Zajmujemy się projektowaniem wyglądu i interfejsów dla różnych aplikacji, począwszy od aplikacji webowych, przez mobilne, po programy uruchamiane na lokalnych maszynach, wszysto ze współpracą z klientem.

Outsourcing

Jesteśmy gotowi na współpracę z Twoją firmą zarówno w implementacji całych projektów, jak i jedynie jego poszczególnych części, wykorzystując technologie w których pracujemy.